Доступність посилання

ТОП новини

Рівне у десятці найкращих європейських міст майбутнього – Financial Times


Як повідомляє в середу Рівненський регіональний центр з інвестицій та розвитку, у дослідженні Financial Times «European Cities & Regions of the Future 2012/13» Рівне потрапило в десятку найкращих за номінацією «середнє місто з найкращою економічною ефективністю».

А Рівненська область потрапила в десятку найкращих європейських регіонів, мовиться в повідомленні.

Як заявив центр інвестицій і розвитку, це досягнення стало можливим унаслідок кропіткої аналітичної роботи його співробітників; які опрацювали та відібрали детальні матеріали та дані про місто Рівне та Рівненську область.

За повідомленням, представників центру запросили на церемонію нагородження, яка відбудеться 7 березня в Каннах (Франція).

Офіційні результати дослідження, яке здійснює fDi Intelligence, підрозділ видавництва The Financial Times, ще не оприлюднені, їх офіційно оголосять лише в лютому.

У попередньому такому ж дослідженні найкращих європейських міст і регіонів, на 2010/11 роки, міста оцінювали за більш як 40 номінаціями, а регіони – за більш як півтора десятками.

Зокрема, з України Київ став сьомим серед східноєвропейських міст, Харків третім і Дніпропетровськ п’ятим за ефективністю використання коштів серед великих міст Європи, Львів і Одеса третім і четвертою в цій же категорії серед середніх міст. Київ також став четвертим у категорії прихильного ставлення до бізнесу серед великих міст, а Одеса четвертою серед середніх. Львів став четвертим за людськими ресурсами серед середніх міст.

Крім того, Київ виявився другим у Європі за кількістю компаній, що надають послуги в секторі високих технологій, а Львівська область – третьою за найменшою вартістю промислової оренди.

Також Львівська область та Могилів-Подільський район Вінницької області стали третьою і п’ятим у Східній Європі за стратегією залучення прямих іноземних інвестицій.
XS
SM
MD
LG