Доступність посилання

ТОП новини

У США відкрився Детройтський автосалон


На думку фахівців, цей салон демонструє наступ технологічних інновацій
Нью-Йорк – Перша у новому році Детройтська міжнародна автомобільна виставка відкрилася у США. На думку фахівців, цей салон демонструє наступ технологічних інновацій. Сьогоднішні автівки споряджені комп’ютерною електронікою настільки, що можуть змагатися з літаками.

Нова легкова автівка «Додж» сама гальмує на червоне світло. Вона також здатна читати дорожні сигнали…

Національна Рада з питань транспортної безпеки у Вашингтоні закликає до заборони користування мобільними телефонами в автомобілі, оскільки це призводить до аварій на дорозі. Отож автомобільна промисловість використовує нову технологію, щоб зменшити цей ризик.

Коли дорожній знак, скажімо, наказує їхати повільніше, то комп’ютерний прилад «Доджа» дає відповідну команду двигунові. Відчувши, що водія тягне на сон, автівка вмикає сирену.

Багато фірм показують у Детройті нові технології. Наприклад, новий компактний «Каділак» компанії «Дженерал Моторз» здатний самотужки підтримувати потрібну відстань до машини попереду, а також може контролювати кермо, щоб їхати прямо.На підході – автівка з автопілотом

Автобудівники стверджують, що вже існує відповідна технологія, яка дозволить найближчим часом автономне водіння, без участі водія, подібно до автопілоту в авіації.

«Якщо ви сидите в автомобільній пробці або їдете по прямій завдовжки кількасот миль по Монтані чи Небрасці, то краще для вас тим часом читати книгу», – сказав щодо цього генеральний директор компанії «Мерседес-Бенц» Дітер Цетше.

Технологічні новинки поліпшують економічність автомобілів. Рід Біґленд, виконавчий директор компанії «Додж», відділення фірми «Крайслер», зауважив: «Було так, що насамперед якомога більше кінських сил, а вже потім економічність. Але минули ті часи, коли ми жертвували потужністю заради економічності. Все це у минулому. Сьогодні можете мати і те і те, і ми маємо».

Детройтська виставка триватиме до 22 січня.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG