Доступність посилання

ТОП новини

Ей, уболівальники, у нас є готелі й дівчата!


Промо готелів та оголеної краси за державні гроші – з цим завданням добре справилися автори проморолика України до Євро-2012.

У п'ятихвилинному ролику під назвою «Ми чекаємо на Євро» іноземні шанувальники футболу встигли побачити все: який гарний готель Хаятт у історичному центрі Києва; яким респектабельним та сучасним є Донецьк; яким відсталим – із вулицями, захаращеними пошарпаними автівками, заставленими ятками та засипаними осіннім (!) листям – є Львів; яким безликим і нецікавим є Харків; і якими гарними є українські дівчата!

Щоб в останньому ніхто навіть не думав сумніватися, кримську красуню Аліну Семененко примусили не лише вдаватися до «плейбойських» поз у національному вбранні, а й скинути з себе майже все на самому початку презентації України.

А й справді! Кого здивуєш тисячолітньою Софією Київською чи Собором св. Юра у Львові?! Куди цікавіше (несподіваніше!) побачити церкву на тлі будівельного крана як візитівку Донецька. А те що Львів представлений любительськими фото чи не десятилітньої давними, то це ж зрозуміло. Чого ще можна чекати від глухої західної провінції?!

Шість мільйонів гривень на промокампанію України до Євро-2012 використано економно й за цільовим призначенням.

Сказав же Президент у Давосі: «приїдьте й на власні очі подивіться… як роздягатимуться в українських містах жінки». От і роздяглася жінка у проморолику – одразу після після слогАну «увікни Україну» – під розслабляючу, не забарвлену національним мелосом, музичку.
  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

XS
SM
MD
LG