Доступність посилання

ТОП новини

У Росії мільярдер Прохоров зібрав понад 2 мільйони підписів на вибори


Михайло Прохоров на прес-конференції у Москві
Підприємець Михайло Прохоров, який висунув свою кандидатуру на вибори президента Росії, заявив, що на його підтримку зібрано вже більше від необхідних за законом двох мільйонів підписів.

Найближчими днями вони будуть здані в Центрвиборчком, повідомив Прохоров у п’ятницю агентству «Інтерфакс» і подякував тим, хто йому допомагав. «З кожного регіону можна зібрати не більш як 50 тисяч підписів. Тому робота ця дуже важка. Я вдячний всім, хто мені допомагає», – заявив Прохоров.

За російськими законами, якщо кандидат висуває себе сам, його повинна підтримати група виборців у кількості не менш як 500 громадян, потім йому треба зібрати не менш як два мільйони, але не більш як два мільйони сто тисяч підписів на свою підтримку, причому на один суб’єкт федерації має припадати не більш як 50 тисяч підписів.

Термін подання до ЦВК підписів на користь кандидатів на президента закінчується 18 січня.

Кандидатам від непрезентованих у Держдумі партії так само мають зібрати не менш як два мільйони підписів – таке завдання стоїть перед Григорієм Явлінським (партія «Яблуко»).

Процедуру реєстрації кандидатами на президента Росії вже пройшли кандидати від парламентських партій – Володимир Путін («Єдина Росія»), Сергій Миронов («Справедлива Росія»), Геннадій Зюганов (КПРФ) і Володимир Жириновський (ЛДПР).

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG