Доступність посилання

ТОП новини

Свідок у справі Луценка не виключає тиску з боку співробітників Прокуратури


Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, свідок у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишній заступник начальника Департаменту по роботі з персоналом МВС Микола Легенький заявив, що не виключає, що на нього тиснули представники Прокуратури.

На засіданні у вівторок Легенький процитував слідчого Сергія Войченка: «Ось я не розумію, чому Ви Луценка захищаєте. Розумієте, мені ж теж треба щодо Вас 6, пункт 2 вивести». (Йдеться про статтю 6 пункт 2 Кримінально-процесуального кодексу України, яка передбачає, що кримінальну справу не може бути порушено за відсутністю в діянні складу злочину).

«Я не знаю, тиск це був чи не тиск, але я ці слова запам’ятав», – зазначив Микола Легенький.

Підчас суду та слідства Легенький заявляв, що Юрій Луценко не втручався у підготовку святкування Дня міліції, коли перебував на посаді міністра. А також, що МВС, готуючись до свята, витратило кошти лише на оренду Палацу «Україна», який це відомство орендує щорічно з 1994 року. Свідок також зауважував, що в 2008-2009 роках Міністерство скоротило витрати на святкування Дня міліції.

Одна зі справ Луценка була порушена за нецільове використання коштів під час святкування Дня міліції в Палаці «Україна». Загалом Луценка звинувачують в заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, перевищення влади або службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків, і зловживання владою, вчинене співробітником правоохоронного органу. Юрія Луценка було затримано 26 грудня 2010 року.
XS
SM
MD
LG