Доступність посилання

ТОП новини

День Злуки не об’єднає опозицію? (огляд преси)


Київ – Нарощування власного видобутку газу в Україні, яке могло б знизити до мінімуму дорогі імпортні закупівлі або взагалі від них відмовитися, вимагає десятикратного збільшення щорічних інвестицій і активніше використовування сучасних технологій. Про це стверджують «Економічні відомості» у статті «Без технологій не обійтись».

22 січня, на День Злуки (який, за указом Президента Януковича, тепер є ще й Днем Свободи), у Києві після тривалої паузи відбудеться спільна акція опозиційних сил. Однак, як переконує газета «Україна молода», попри анонси, опозиційна акція навряд чи стане днем справжньої злуки противників Януковича. Аргументи видання наводить у публікації «Софістська» площа».

«Кушнарьов міг бути в опозиції до Партії регіонів» – у публікації під таким заголовком «Газета по-українськи» нагадує про (п’яті) роковини загибелі
одного з колишніх лідерів Партії регіонів Євгена Кушнарьова. Видання пропонує думки політологів, які вважають, зараз йому було б важче працювати, ніж 2004 року. Бо тоді все було відкрито, суперечності та партійні позиції були оголені. Кушнарьов був політиком, а зараз у Партії регіонів політиків немає.
Вона перетворилася на закритий клан чиновників і бізнесменів, пише видання.

Тоді як у державах Євросоюзу четвертий рік поспіль падає продаж нових автомобілів, в Україні кількість куплених авто 2011-го зросла майже на чверть – до 212 тис. Зростання автопродажу у країні – це результат покращення ситуації зі споживчим кредитуванням, переконаний експерт «Газети по-українськи». Однак цього року, за їхніми прогнозами, обсяги продажів істотно не зростуть. Банки зважають на ситуацію на світових фінансових ринках і обирають обережніші стратегії. Деякі згорнули програми з автокредитування, інші підвищили відсоткові ставки.

Заява російського чиновника про те, що в українському сирі велика кількість пальмової олії, голослівна й суб'єктивна, стверджують у газеті «Факти» виробники сирів. Вони впевнені, що претензії головного санітарного лікаря Росії до якості українського продукту безпідставні. Видання звернулося до фахівців і попросили прокоментувати ситуацію. Ознайомитися з ними «Факти» пропонують у рубриці «Клуб споживачів».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG