Доступність посилання

ТОП новини

Голова КМДА не буде свідком у процесі «Черновецький проти Кличка»


Печерський районний суд Києва відмовився залучати голову Київської міськдержадміністрації Олександра Попова як свідка в судовому засіданні за позовом мера столиці Леоніда Черновецького до лідера партії «УДАР» Віталія Кличка про захист честі та гідності.

Як повідомила прес-служба фракції «УДАР» у Київраді, на засіданні в середу суддя погодилася з аргументацією юристів мера, які заявили, що Попов схвалює діяльність Черновецького й не критикує його.

«Як бачимо, знайшлося ще одне свідчення тісної співпраці «молодої команди» Черновецького та Олександра Попова. За таких обставин хотілося б особисто від голови КМДА почути, чи не відмовляється він від своїх заяв про зловживання міської влади за часів Черновецького. Чи все-таки Олександр Попов надасть суду важливі свідчення про корупційні дії влади, про які він публічно говорив під час свого виступу на сесії Київради? Тому ми наполягаємо на залученні голови КМДА як свідка», – наголосили у фракції «УДАР».

За даними прес-служби «УДАРу», сам Черновецький як позивач у справі «навряд чи буде присутній на судових засіданнях – суддя відхилила клопотання юристів «УДАРу» про обов’язкову участь мера під час слухання справи. Сторона Черновецького заявила, що той не бажає з'являтися в суді. Крім того, сторона Черновецького вимагала проводити судові засідання в закритому режимі, але суд не підтримав цієї вимоги.

Раніше Леонід Черновецький подав скаргу до суду, оскільки Кличко в інтерв'ю виданню «Дзеркало тижня» «підтвердив інформацію, озвучену О. Поповим, про те, що «70 мільярдів гривень було вкрадено в киян, і за це повністю відповідає мер міста». Черновецький вимагає спростувати цю інформацію.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG