Доступність посилання

ТОП новини

Пакистан відкладає візит посланця США


Пакистан відклав візит до країни спеціального посланця Сполучених Штатів Америки Марка Ґроссмана, повідомив сьогодні речник пакистанського уряду.

Як заявив речник Інтісар Сулегрі Радіо Свобода, візит відкладений на час, доки в парламенті країни триває перегляд її відносин зі США.

За словами речника, наразі Пакистан іще не ухвалив остаточного рішення про майбутнє цих відносин, а доти цей візит «не буде плідним».

Останнім часом між Пакистаном і США значно зросла напруженість через цілу низку питань, починаючи з ліквідації американськими військовими провідника терористичної мережі «Аль-Каїда» Усами бін Ладена на території Пакистану без відома влади країни в травні минулого року й продовжуючи звинуваченнями Вашингтона на адресу Ісламабада в недостатній боротьбі з тероризмом чи нещодавнім скандалом навколо анонімного документа з пакистанської влади, в якому та просить США допомогти відвернути нібито планований військовий переворот.

Візит спеціального посланця США до країн Азії Марка Ґроссмана запланований на цей тиждень. Як офіційно повідомляли раніше, він має відвідати Афганістан і Катар.
XS
SM
MD
LG