Доступність посилання

ТОП новини

Луценко просить посла Франції з прав людини пришвидшити роботу Євросуду з прав людини


Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко звернувся з відкритим листом до посла Франції з прав людини Франсуа Зімере. Цей лист Юрій Луценко передав для посла під час судового засідання, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

У листі екс-міністр попросив європейську спільноту допомогти збереженню демократії в Україні шляхом змін у роботі Європейського суду з прав людини.

«Мене часто питають, чи може європейська спільнота допомогти покращенню стану прав люди в Україні. Я дійшов висновку, що це можна зробити, збільшивши пропускну здатність Європейського суду з прав людини щодо України», – пише Луценко в листі.

На його думку, якщо скарги розглядатимуть у більшому темпі, то чимало українських суддів відмовляться ухвалювати незаконні рішення.

Захист колишнього міністра звертався в Європейський суд із прав людини щодо законності затримання Юрія Луценка, обрання йому запобіжного заходу у вигляді арешту та подальшого утримання під вартою.

Генеральна прокуратура обвинувачує Юрія Луценка у перевищенні службових повноважень. Cуд над колишнім міністром розпочався у травні, а він сам перебуває у камері попереднього ув'язнення з грудня 2011 року.
XS
SM
MD
LG