Доступність посилання

ТОП новини

Проукраїнський і проросійський флеш-моби у Криму


Флеш-моб, присвячений Дню Соборності України Сімферополь, 20 січня 2012 року
Сімферополь – У Сімферополі у п’ятницю учні місцевої Української гімназії провели флеш-моб, присвячений Дню Соборності України, який відзначатиметься 22 січня. Під час великої перерви кілька сотень гімназистів вишикувалися на шкільному стадіоні групами і створили слово «Україна».

В акції взяли участь як старшокласники, так і молодші школярі. Гімназисти також скандували «Україна! Незалежність! Соборність!» і патріотичні речівки.

Директор Української гімназії Сімферополя Наталя Руденко повідомила, що адміністрація і вчителі школи лише допомогли гімназистам. Про завершенні акції в гімназії відновилися уроки.


Альтернатива – «Україна-Росія-Білорусь!»

Представники низки проросійських організацій і молодіжної організації «Прорив» провели альтернативну акцію. Близько тридцяти школярів обгорнулися багатометровим прапором Кримської автономії і скандували «Україна-Росія-Білорусь!».


Деякі з дітей тримали російські прапори. Координатор «Прориву» Надія Полякова пояснила, що акція присвячена Дню Кримської автономії, що відзнається 20 січня, а російська символіка означає «перспективу для Криму».

В акції також взяли участь члени Народного Фронту «Севастополь-Крим-Росія», які тримали портрети першого й останнього кримського президента Юрія Мєшкова, який 1995 року емігрував до Москви і зараз оголошений персоною нон-грата в Україні.
  • Зображення 16x9

    Володимир Притула

    Кримський журналіст. Співпрацюю з Радіо Свобода з 1990 року. Керівник проєкту Радіо Свобода «Крим.Реалії» з березня 2014 року. В грудні 2014-го був змушений покинути півострів. Заслужений журналіст України.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG