Доступність посилання

ТОП новини

Лондон хоче заробляти на торгах китайським юанем


Британська столиця намагається зберегти статус найбільшого у світі центру фінансової торгівлі
Лондон – Британська столиця намагається зберегти статус найбільшого у світі центру фінансової торгівлі, диверсифікувати фінансово-економічні потоки і зараз з надією дивиться на Пекін.

Китай не лише зберігає вражаючі темпи економічного зростання на тлі сповільнення у Європі. Китайці також змогли за багато років масового експорту своєї продукції на Захід накопичити величезні валютні резерви.

Зараз у Пекіні говорять про наміри поступового звільнення курсу китайської грошової одиниці юаня – перетворення його на повністю вільноконвертовану світову валюту.

У лондонському Сіті фінансисти потирають руки від перспективи величезних заробітків на майбутніх операціях торгів з китайськими грошима.

Британський міністр фінансів Джордж Осборн зокрема і для цього перебував цього тижня на Фінансовому форумі Азії.
Британія є органічним центром для азійських інвестицій та азійськийх фанінсів
Джордж Осборн

«Я бачу в цьому величезну вигоду для британської економіки. Британія є органічним центром для азійських інвестицій та азійськийх фанінсів на Заході. З огляду на наші зв’язки, нашу відкриту економіку у нас є чимало переваг», – каже Осброн.

Якщо юань замінить долар, британці на цьому зароблятимуть

Китайська валюта зараз перебуває на дуже сильних позиціях – і з огляду на економічну вагу Китаю, і через величезні резерви американського долара, якими володіє Китай.

За певних обставин китайський юань може стати не просто однією з провідних вільноконвертованих валют світу, а резервною валютою світової екноміки, замінивши американський долар.

Китайська влада, очевидно, бачить у цьому і привабливість, але також і недоліки, бо Пекін тоді мав би менше важелів валютного контролю у порівнянні з тим, що Китай робить зараз.

У будь-якому випадку Лондон не хоче стояти осторонь таких важливих фінансового-економічних процесів глобального значення.

Британці хочуть бути причетними і заробляти на цьому гроші.

Саме через це британський уряд сперечається з іншими країнами Євросоюзу, протестуючи проти намірів запровадити європейський податок на фінансові трансакції.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG