Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко почала приймати ліки, рекомендовані МОЗ – пенітенціарна служба


Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко, яка перебуває в Качанівській колонії (Харків), відновила прийом медикаментів, рекомендованих комісією Міністерства охорони здоров'я, повідомив начальник сектора охорони здоров'я управління Державної пенітенціарної служби в Харківській області Дмитро Курушин.

«Відучора з обіду Юлія Володимирівна Тимошенко приймає препарати, приписані комісією МОЗ», – сказав Курушин журналістам у вівторок біля колонії.

Він зазначив, що Тимошенко, як і раніше, відмовляється від медоглядів та лікувальної фізкультури. Крім того, він повідомив, що у вівторок особистий масажист Тимошенко провела екс-прем'єру шостий сеанс масажу.

Раніше адвокат Тимошенко Сергій Власенко заявляв, що Тимошенко ходить за допомогою сусідки по камері та страждає від сильного болю в спині.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі перевищення влади і службових повноважень під час укладення газових контрактів з Росією у 2009 році. 30 грудня Тимошенко було етаповано із Київського СІЗО до Качанівської жіночої колонії № 54 у Харкові.
XS
SM
MD
LG