Доступність посилання

ТОП новини

Новий міністр закордонних справ Румунії – Крістіан Діаконеску


Міністр закордонних справ Румунії Крістіан Діаконеску
Прем’єр-міністр Румунії Еміль Бок у вівторок призначив новим міністром закордонних справ Крістіана Діаконеску. Це сталося наступного дня після того, як Теодор Баконскі був звільнений з посади глави МЗС за зневажливі зауваження у його персональному блозі на адресу учасників вуличних протестів на початку місяця в Бухаресті.

У заяві уряду прем’єр-міністр повідомив, що представив президентові Траяну Бесеску кандидатуру нового міністра закордонних справ, і той відразу схвалив пропозицію.

52-літній Діаконеску вже обіймав посаду міністра закордонних справ – у 2009 році, коли коаліційний уряд очолював нинішній прем’єр-міністр Бок.

Його попередник Теодор Баконскі був звільнений у понеділок після критикою демонстрантів, які зіткнулися з поліцією під час акцій протесту на початку цього місяця в Бухаресті.

Нове призначення Діаконеску пройшло на тлі нових антиурядових протестів, у яких у вівторок взяли участь близько двох тисяч осіб. Здебільшого, це члени різних профспілок, вчителі, медичні працівники та відставні військовослужбовці, які були збільнені через скорочення бюджету. Вони зібралися перед будівлею кабінету міністрів на Площі перемоги в Бухаресті і вимагали відставки президента країни Траяна Бесеску і прем’єр-міністра Еміля Бока.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG