Доступність посилання

ТОП новини

Челсі Клінтон мала зустрітись з олігархами – Толкачов


Челсі Клінтон зустрілась зі студентами у Києві
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:04:04 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ

Дочка екс-президента США вчила українських студентів займатись благодійництвом та «йти за мрією»

Київ – У вівторок до Києва на запрошення Фонду Віктора Пінчука прибула Челсі Клінтон. Дочка екс-президента США Біла Клінтона та державного секретаря Гілларі Клінтон вчила українських студентів займатись благодійництвом та «йти за мрією». Модератором дискусії став музикант, фронтмен «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук.

На запрошення Фонду Віктора Пінчука в Києві публічні лекції вже проводили Колін Пауел, Шимон Перес, Хав’єр Солана, Френсіс Фукуяма, а також екс-президент США Білл Клінтон. Тепер до списку провідних науковців та політиків, що відвідували Україну, долучилась і 31-річна Челсі.

Дочка екс-президента США є членом правління Фонду Клінтона, Глобальної ініціативи Клінтона, Школи американського балету, викладає в університеті. А недавній досвід роботи Челсі на телебаченні поки не увінчався успіхом.
У мене поки що більше запитань, ніж відповідей
Олексій Толкачов

Політичного експерта Олексія Толкачова здивувала поява імені Челсі Клінтон поруч з іменем Френсіса Фукуями: «Дочка колишнього президента США приїздить до України – ну і що з того? У мене поки що більше запитань, ніж відповідей і розуміння суті, мети і змісту цього візиту…».

Журналістських лаврів Челсі поки не отримала, але роботу у ЗМІ дочка екс-президента пов’язала зі справою, у якій має значно більше досвіду: гонорари, отримані на NBC, Челсі Клінтон віддавала на благодійність.

Модератором дискусії став музикант, фронтмен «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук
Модератором дискусії став музикант, фронтмен «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук
Бюджети благодійних організацій мають бути прозорими – Челсі Клінтон

Можливо, саме тому анонсована тема зустрічі – суспільна роль та громадська діяльність молоді – змістилась у площину благодійництва.

На думку Челсі, одним із ключових елементів побудови благодійної організації є прозорість її структури: люди мають знати, на що витрачаються гроші, які вони пожертвували.
Люди матимуть упевненість. І пожертвують ще один долар…
Челсі Клінтон

«Якщо ви знатимете, що стільки грошей витрачено на благодійну програму, а така сума – на адміністративні витрати, тоді люди матимуть упевненість. І пожертвують ще один долар…» – переконана Челсі Клінтон.

На думку політолога Олексія Толкачова, дочка екс-президента США з правильними ідеями звернулась до не зовсім відповідної аудиторії.
Баченням філантропії треба було ділитися з українськими олігархами
Олексій Толкачов

«Челсі Клінтон поділилася з українськими студентами своїм розумінням філантропії?.. Я тоді чогось не зовсім розумію. Баченням філантропії треба було ділитися з українськими олігархами, щоб вони в своїй філантропії стали принаймні більш-менш схожими на загальноєвропейські і західні стандарти доброчинства», – сказав Толкачов.

Клінтон – «мотиваційний імпульс» для української молоді

На думку Олексія Толкачова, саме молодь є «чи не найвмотивованішою до еміграції і абсолютно не вірить у перспективи цієї країни». Тому візит дочки іноземного президента може стати мотиваційним імпульсом для того, щоб залишитись.
Це є сигналом, що все-таки Україна не така вже занедбана країна
Олексій Толкачов

«Основна місія її візиту – зустріч з молоддю. У цьому контексті візит є доречним, і він справді буде корисним. Якщо Челсі Клінтон принаймні своїм візитом виявляє інтерес до України, то для української молоді це є сигналом, що все-таки Україна – не така вже занедбана країна, щоб з неї однозначно тікати», – вважає Толкачов.

Як розповіла Челсі Клінтон, люди, які її надихають, – це її бабуся (яку вона часто цитує у інтерв’ю мас-медіа), Нельсон Мандела (африканський борець з апартеїдом). Список доповнюють «люди Силіконової долини», які, за словами Клінтон, визначають, «у якому світі ми житимемо».

У середу 25 грудня Челсі Клінтон під час щорічних зборів Світового економічного форуму у Давосі модеруватиме зустріч із найвідомішими діячами IT-сфери.

Дивитись коментарі (7)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG