Доступність посилання

ТОП новини

Президент ПАРЄ власноруч написав листа Юлії Тимошенко – «вона не забута»


Президент ПАРЄ Жан-Клод Міньйон
Президент ПАРЄ Жан-Клод Міньйон власноруч написав листа Юлії Тимошенко й запевнив її, що, щоб їй допомогти, буде докладено багато зусиль. Про це Міньйон повідомив після завершення зустрічі з дочкою Тимошенко Євгенією в середу в Страсбурзі.

«Я вже написав від руки листа Тимошенко, і її дочка його передасть… Я сказав, що в неї є багато друзів, що її не забули, і що багато зусиль буде докладено для того, щоб допомогти їй у цій драматичній ситуації», – переповів зміст листа президент ПАРЄ.

За словами Міньйона, справа Тимошенко є для нього справою особистого занепокоєння. Говорячи про зустріч із дочкою Тимошенко, президент ПАРЄ зазначив, що сказав Євгенії, що «ми всі знаємо про ситуацію, в якій опинилася її мати».

«Я їй дав лише одну пораду: контактувати з нобелівським лауреатом премії миру пані Аун Сан Су Чжи з М’янми й подивитися, чи вона зможе спробувати підтримати та захистити справу Тимошенко», – зазначив Міньйон.

Сьогодні президент ПАРЄ зустрічався також із міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком і під час цієї зустрічі зауважив, що справа Тимошенко дуже непокоїть ПАРЄ.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі перевищення влади і службових повноважень під час укладення газових контрактів з Росією у 2009 році. 30 грудня Тимошенко було етаповано із Київського СІЗО до Качанівської жіночої колонії № 54 у Харкові.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG