Доступність посилання

ТОП новини

Українець стомився танцювати в Лондоні (європейська преса)


Експерти також наголошують, що українська економіка стала заручницею російських виборів
Прага – Іммігранти, як інформують європейські видання, все частіше залишаються без роботи у країнах ЄС. Мало того, що вони працюють не за своєю кваліфікацією, так ще й отримують у середньому вдвічі-втричі меншу зарплату, ніж громадяни ЄС. Хоча й бувають випадки з українськими іммігрантами, коли вони самі дуже скоро стомлюються від висококваліфікованої і престижної праці, як-от один український соліст балету в Лондоні. Європейські газети також попереджають, що українська дорожня міліція вже конфіскує автомобілі у іноземців, що є для тих справжнім шоком. Експерти також наголошують, що українська економіка стала заручницею російських виборів.

Австрійська Der Standard оприлюднила деякі результати дослідження становища іммігрантів на австрійському ринку праці. Результати не втішні. В умовах нинішньої кризи в ЄС іммігранти все більше втрачають роботу, у тому числі іммігранти з України. Дослідження також констатує, що вони «все частіше стають безробітними, роботу виконують переважно нижче від рівня свої кваліфікації і заробляють менше, ніж громадяни ЄС». Середній рівень безробіття серед іммігрантів утричі вищий, ніж серед громадян ЄС. Така доля й у багатьох українських іммігрантів, переважна більшість з яких прибувають до ЄС з досить високим рівнем освіти.

Лондонська The Daily Telegraph повідомляє, що провідний український артист Королівського балету, 21-річний українець Сергій Полунін раптом оголосив про припинення своєї успішної кар’єри в Британському королівському балеті. Полунін, який потрапив до цього знаменитого театру у 13-річному віці і в 19 років уже став головним виконавцем трупи, раптом вирішив звільнитися. Газета цитує художнього керівника Британського Королівського театру Моніку Мейсон, яка сказала, що заява Полуніна «була, як грім серед ясного неба, бо Сергій брав участь у репетиціях до сьогоднішнього вечора (вівторка)». «Ми просто приголомшені, адже він ніколи навіть не натякав, що йому щось не подобається, і сьогодні раптом заявив, …що танцювати більше не збирається», – сказала вона. Полунін вважався одним із найбільш обдарованих і перспективних солістів у трупі. У 2007 році його було визнано найкращим молодим танцюристом Великої Британії. Єдиний натяк на справжні причини такого кроку Полуніна є у Twitterі актора, де він натякнув на зміни у 2012 році і нібито захотів «жити поза балетом» і навіть збирався відкрити власний тату-салон.

Чеська IDNES інформує про новації у роботі української дорожньої міліції, однією з перших жертв чого став громадянин Словаччини на ім’я Петер, який під час поїздки до українського Ужгорода за дешевим бензином був звинувачений місцевими даїшниками у водінні в нетверезому стані та видворений до Словаччини. Оскільки авто Петера, згідно із законом України, заарештували, додому він мав повертатися пішки. Сам потерпілий був шокований, бо алкоголь взагалі не вживає, оскільки приймає ліки. Тепер Петер мусить вирішувати справу через суд і контактувати зі словацькими дипломатичними службами в Києві.

Московська «Нєзавісімая газета» стверджує, що «Київ не має альтернативи «Газпромові», і українська економіка стала заручницею російських виборів». Видання також інформує, що переговори з Росією щодо меншої ціни на газ для Києва «відкладені до березня», а «Нафтогаз України» зобов’язався виконувати до того часу контракт від 2009 року. «Нєзавісімая газета» також цитує українського олігарха Дмитра Фірташа, компанія якого OstChemHolding Limited, що забезпечує газом чи не всю хімічну галузь в Україні, навіть збільшує закупки газу до 8 мільярдів кубічних метрів у 2012 році і переходить на середньоазійський газ. Доля переговорів щодо ціни на російський газ для України залишається й надалі не визначеною.
  • Зображення 16x9

    Василь Зілгалов

    Із Радіо Свобода співпрацюю з 1989 року. Переїхав з Мюнхена до Праги у березні 1995 року. Народився в сталінській Україні. Троє з родини загинули від голоду у 1932-33 роках. Мати ледве уціліла в 1933-му. Батько пройшов Колиму але система все ж знищила його. Окрім батька, тоталітаризм згубив чотирьох моїх дядьків. Закінчив історичний факультет. Викладав методологію історії. Підготував дві дисертації. Чимало написав. Журналістом став з 1969 року, після вторгнення радянських військ до Праги. Опублікував роботи з історії політичної публіцистики, книги з історії українських міст, дослідження про Василя Пачовського, з історії української еміграції.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG