Доступність посилання

ТОП новини

Смерть ув’язненого в Київському СІЗО є нещасним випадком – думка помічника голови пенітенціарної служби


Помічник голови Державної пенітенціарної служби Ігор Андрушко сказав у коментарі Радіо Свобода, що вважає смерть 21-річного заарештованого в Київському СІЗО, нещасним випадком.

«Попередньо, особиста моя думка, що це нещасний випадок. Усі камери обладнані радіоточкою, денним освітленням, нічним черговим освітленням і звичайно, електричними розетками, бо в камері передбачено використання телевізорів, кип’ятильників, вентиляторів».

Сьогодні вранці Державна пенітенціарна служба України повідомила, щов Київському (Лук'янівському) слідчому ізоляторі від ураження струмом загинув 21-річний заарештований, який підозрюється у крадіжці. Інцидент стався у вівторок о 22:30.

«Через три хвилини після того, що сталося, прибули співробітники оперативної служби й одразу медики, які, на жаль, змушені були констатувати смерть хлопця», – зазначили в пенітенціарній службі.

Офіційно у відомстві не готові назвати причину враження струмом, і чи був це нещасний випадок або навмисні дії. Призначено перевірку. У Лук'янівське СІЗО була викликана оперативно-слідча група органів внутрішніх справ. Про подію проінформовані органи прокуратури для прийняття рішення по суті.

Ігор Андрушко зазначив Радіо Свобода: «Попередньо були опитані всі співкамерники, я думаю що вони якраз підтвердять єдину версію, яка є правильною. Але в мене інформації про ніякі версії нема».
XS
SM
MD
LG