Доступність посилання

ТОП новини

Путін оголошує боротьбу з нелегалами


Володимир Путін на засіданні колегії Федеральної міграційної служби (ФМС) Росії, 26 січня 2012 року
Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін пропонує ввести кримінальну відповідальність для тих, хто наймає на роботу мігрантів без відповідних дозволів.

Виступаючи на засіданні колегії Федеральної міграційної служби (ФМС) Росії, Путін також відзначив, що кримінального переслідування повинні зазнати і громадяни, які організовують нелегальні гуртожитки для ґастарбайтерів, або реєструють їх у великій кількості в своїх помешканнях.

Нелегалів, які були викриті в порушенні міграційних законів, Володимир Путін запропонував не пускати в Росію на термін до 10 років і більше.

За словами російського прем’єр-міністра, «принципово важливо уникнути виникнення замкнутих етнічних анклавів». «Враховуючи міжнародний досвід, це, без сумніву, шлях, що веде до глухого кута і призведе до багатьох ризиків і недоліків як для самих приїжджих, так і для місцевих громадян», – заявив він.

Крім того, Путін доручив ФМС та іншим відомствам підготувати законодавчу базу, що регламентує вимоги до знання російської мови мігрантами та проведення спеціального іспиту.
XS
SM
MD
LG