Доступність посилання

ТОП новини

Ігнорування рекомендацій ПАРЄ може призвести до ізоляції України – Чалий


Валерій Чалий
Ігнорування рекомендацій ПАРЄ може призвести до міжнародної ізоляції України. Про це в ефірі Радіо Свобода сказав Валерій Чалий, заступник генерального директора Центру Разумкова.

«Сьогоднішня влада зробила так, що тепер питання стоїть руба: якщо Тимошенко і Луценко за ґратами, то немає подальшого поглиблення інтеграційних процесів. Ми стоїмо на порозі кризи довіри між українською владою і європейськими лідерами. І це може призвести врешті-решт навіть до міжнародної ізоляції. М’яка форма цієї ізоляції вже прослідковується, слово санкції не звучало раніше, це слово ніколи до України раніше не застосовувалося», – зауважив він.

Крім того, Валерій Чалий зазначив, що резолюція ПАРЄ вплине на імідж України, на ставлення до неї інвесторів та на можливість кредитування країни.

За словами Чалого, зараз існує загроза, що «Україна розвертається у євразійському інтеграційному напрямку, де не питають про цінності, про права людини та забезпечення політичних прав. Відтак постраждає вся Україна».

Вчора у Стразбурзі на сесії ПАРЄ проголосували за резолюцію «Функцiонування демократичних iнститутiв в Українi». «Асамблея закликає моніторинговий комітет продовжувати пильно стежити за ситуацією і пропонувати будь-які подальші дії, які може Асамблея вжити, аж до можливих санкцій, якщо вимоги не виконають», – сказано в резолюції.
XS
SM
MD
LG