Доступність посилання

ТОП новини

Україна прагне стати повноправним членом ЄС – Янукович


Голова Європейської Ради Герман ван Ромпей, Президент України Віктор Янукович та Голова Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу у Києві 19 грудня 2011 року - архівне фото
Україна бачить своє майбутнє в Європейському Союзi i прагне стати повноправним членом ЄС, заявив президент України Вiктор Янукович у швейцарському Давосі на сесiї Всесвiтнього економiчного форуму «Майбутнє Євразiї».

За словами Президента, членство в Євросоюзi є запорукою демократичного розвитку України, її економiчного процвiтання, особистої свободи i добробуту кожного громадянина.

Янукович оцiнив 2011 рiк як плiдний у контекстi євроiнтеграцiї України. Вiн, зокрема, нагадав про завершення переговорiв з приводу Угоди про асоцiацiю, включно зi створенням поглибленої та всеосяжної зони вiльної торгiвлi.

Водночас, за словами Президента України, ще одним iз прiоритетiв зовнiшньої полiтики України є розширення географiї мiжнародних вiдносин, налагодження спiвпрацi з новими партнерами на всiх материках, насамперед iз країнами Азiї.

Віктор Янукович також наголосив, що Україна залишається надiйним партнером в енергетичнiй сферi, який у повному обсязi виконував i виконуватиме свої зобов’язання.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG