Доступність посилання

ТОП новини

Масажист Тимошенко: екс-прем’єру потрібне ґрунтовне лікування


Особистий масажист Юлії Тимошенко Ірина Ніколаєва, яка робить їй масаж у Качанівській колонії, відзначає певну динаміку в стані здоров’я колишнього прем’єра, але наголошує на необхідності системного лікування. Про це вона сказала в інтерв’ю телеканалу TBi.

«Певна динаміка простежується. Але якщо врахувати, що їй потрібне системне лікування, більш ґрунтовне, Юлія Володимирівна цього, безумовно, потребує», – зазначила Ніколаєва.

На запитання про можливість самостійного пересування Юлії Тимошенко в камері, фахівець відповіла, що «до кушетки ти її буквально переставляєш, і так само укладаєш, піднімаєш, тому що вона самостійно робити цього не може».

Ірина Ніколаєва також розповіла, як відбуваються процедури: «Масаж відбувається в камері, де перебувають троє наглядачів, – представники медичної служби. Багато часу згаяно на те, щоб вимкнути камеру. В результаті її завішують щоразу. Психологічно це важко і для Юлії Володимирівни, тому що жінці в присутності сторонніх треба десь оголитися, адже це лікувальна процедура. Відчувається напруженість, гається певний час, щоб людину розслабити, заспокоїти».

За словами Ніколаєвої, вона не має можливості вільно спілкуватися з колишнім прем’єром під час сеансів, «це все суворо контролюється». На запитання про душевний стан Юлії Тимошенко масажист відповіла: «З цим усе гаразд. Залізний характер проявляється в усьому. Й почуття гумору відповідне, і воля до боротьби та перемоги. Людина адекватно розуміє ситуацію, в якій перебуває».

Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією в 2009 році.

З серпня 2011 року Юлія Тимошенко перебувала в Київському слідчому ізоляторі. 30 грудня її етапували до Качанівської колонії Харкова.
XS
SM
MD
LG