Доступність посилання

ТОП новини

6 пасажирів Costa Concordia вимагають компенсації в 460 мільйонів доларів


Лайнер Costa Concordia
Шість пасажирів круїзного лайнера «Коста Конкордіа», що зазнав аварії біля берегів Італії, подали колективний позов до власника судна на 460 мільйонів доларів.

Потерпілі звернулися зі скаргою на Costa Crociere (Costa Cruises) до суду Майамі, де розташований офіс материнської компанії судновласника. У заяві наголошується, що в день загибелі лайнера пасажири опинилися в ситуації, коли «здоровий глузд підказував, що судно тоне, але від екіпажу надійшла команда повернутися в каюти». Внаслідок чого пасажири зазнали серйозної моральної шкоди.

Раніше Costa Crociere зобов`язалася виплатити кожному пасажируві затонулого судна по 14 тисяч доларів. Ця сума має покрити вартість круїзу, загублений багаж, витрати на перебування в Італії після катастрофи і на повернення на батьківщину. Пасажири, які погодяться з пропозицією компанії, втратять право вимагати від неї більших виплат.

Раніше член екіпажу «Коста Конкордіа» громадянин Перу Гері Лобатон подав до суду Чікаго позов від групи потерпілих, зажадавши від судновласника компенсацію на суму 100 мільйонів доларів. Колективні позови також готуються в Німеччині, Італії та інших країнах.

Лайнер зазнав аварії в ніч на 14 січня в Тірренському морі поблизу острова Джильйо біля узбережжя італійської області Тоскана. На борту судна перебували понад 4 тисячі осіб, зокрема, 37 українців. За останніми даними, жертвами катастрофи стали 17 людей, ще 15 вважаються зниклими безвісти. Всього на судні знаходилося понад чотии тисячі людей. Капітан лайнера Франческо Скеттіно перебуває під домашнім арештом: італійська прокуратура звинувачує його в ненавмисному вбивстві і втечі з судна.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG