Доступність посилання

ТОП новини

Акції протесту проти скорочення соцпрограм відбулися у Барселоні


Масові акції протесту проти скорочення соціальних програм і заморожування заробітної плати відбулися в іспанському місті Барселона. Як передає РІА «Новости» з посиланням на іспанські ЗМІ, за даними організаторів демонстрації, незважаючи на дощ і сильний вітер, учора увечері в акції взяли участь близько 150 тисяч осіб, за даними правоохоронних органів – понад 20 тисяч.

Масові акції протесту були організовані фронтом Prou Retallades, до якого входять близько 200 громадських організацій і профспілок Каталонії.

Тисячі учасників акції під бій барабанів і свист пройшли центральними вулицями Барселони з вимогами до влади визнати право громадян на отримання безоплатної медичної допомоги і освіти.

Поліція не перешкоджала проведенню масової маніфестації. Учасники акції протесту ухвалили звернення до керівництва Каталонії, в якому зажадали вжити термінових економічних заходів із соціального захисту малозабезпечених громадян.

Іспанський уряд, згідно з раніше узятим зобов'язанням перед ЄС, повинен скоротити у 2012 році дефіцит бюджету до 4,4% ВВП. Торік дефіцит перевищив 8%. Як показують розрахунки, щоб вийти на показник дефіциту бюджету в 4,4%, потрібно скоротити витратну частину бюджету Іспанії на 35 мільярдів євро.
XS
SM
MD
LG