Доступність посилання

ТОП новини

США та ОБСЄ обладнають східний кордон України на півмільйона євро


Представники США та ОБСЄ передали Державній прикордонній службі України технічне та електронне обладнання на суму близько 500 тисяч євро – для облаштування східної та північної ділянок українського державного кордону.

Як інформує кореспондент Радіо Свобода, посол США в Україні Джон Теффт та керівник програм ОБСЄ в Україні Любомир Копай передали прикордонникам комп’ютерне обладнання для оснащення оперативних підрозділів та департаменту аналізу ризиків Державної прикордонної служби.

Як зазначив голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин, використання сучасних інноваційних технологій на контрольно-пропускних пунктах зменшить ризики нелегальної міграції, контрабанди наркотиків та зброї на кордоні з Білоруссю та Росією.

Він повідомив, що за підтримки США, держав ЄС та ОБСЄ за останні 5 років аналогічним обладнанням забезпечено 300 робочих місць прикордонників на кордоні України з Молдовою, Румунією та країнами Вишеградської групи (Польщею, Словаччиною та Угорщиною).

Посол США в Україні Джон Теффт наголосив, що сучасне управління кордоном – це посилення регіональної безпеки. «У сучасному світі, сповненому ризиків та загроз, належний захист кордону однієї держави дає змогу зміцнити регіональну та зрештою міжнародну безпеку», – заявив посол.
XS
SM
MD
LG