Доступність посилання

ТОП новини

Представництво Світового банку в Україні змінило очільника


Новим директором представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові став Цімяо Фань (Fan Qimiao, 樊启淼). Про це повідомляє прес-служба організації.

Його призначення набуває чинності з 1 лютого. За повідомленням прес-служби, «громадянин Китаю, пан Фань прийшов до Світового банку в 1991 році за Програмою молодих професіоналів». «Згодом він працював економістом і старшим економістом в Росії і країнах СНД. Пан Фань пішов у неоплачувану відпустку в січні 1998 року на роботу в приватному секторі, де обіймав різні керівні посади в Китаї до вересня 2002 року. Після повернення до банку пан Фань очолив Програму поліпшення інвестиційного клімату в Інституті Світового банку. Його останнім призначенням була посада голови представництва Світового банку в Камбоджі», – інформує прес-служба представництва.

У Світовому банку зазначають, що Цімяо Фань здійснюватиме нагляд за програмою банку у трьох країнах і «очолить команду фахівців банку, зосереджуючись на якості, ефективності та досягненні конкретних результатів». «Пан Фань розвиватиме стратегічний діалог з урядовими та іншими партнерами, а також представниками громадянського суспільства», – мовиться у повідомленні.

У прес-службі також повідомили, що попередній очільник Мартін Райзер, який керував представництвом із 2008 року, у січні був призначений директором Світового банку у Туреччині.
XS
SM
MD
LG