Доступність посилання

ТОП новини

Автоцивілка подорожчає через вибори (огляд преси)


Київ – Наступного тижня Комітет опору диктатурі починає «ділити» мажоритарні округи по персоналіях. Лідери опозиційних партій мають принести на засідання Комітету перелік конкретних пропозицій. Відтак, як зауважує газета «Україна молода», опозиційні політики зазнають найбільшого випробування для своєї єдності. Видання інформує, що «праймерізу» – масштабного опитування виборців – про який так багато говорять при цьому не буде. Бо дорого, громіздко та невигідно. Відтак, як підсумовує видання, ідея «передвиборів» для кандидатів опозиції згасає: соціологи критикують, політики – не хочуть.

Імпорт товарів та послуг, а також відтік капіталів з України минулого року перевищив експорт і притік інвестицій майже на $2,5 млрд. Як нагадують «Економічні відомості», у 2010 році, завдяки кредитам та інвестиціям, Україна була у плюсах більш ніж у $5 млрд. За прогнозами експертів видання, у нинішньому році баланс вхідних і вихідних платежів ще погіршиться, що призведе до зниження золотовалютних резервів Нацбанку і, ймовірно, до помірної девальвації гривні. Стаття називається «Країна втратила рівновагу».

Із березня подорожчають поліси автоцивільного страхування. У містах-мільйонниках – більш як на 50%, а у райцентрах неподалік столиці та у Києві – на 88%. Збільшення вартості полісів автоцивілки пояснюють турботою про власників недорогих авто. Якщо, скажімо, «Жигулі» вдарять «Бентлі», теперішня страховка винуватця не покриє витрат на ремонт дорогого авто. Однак, як зауважує «Газета по-українськи», в Україні саме водії «Бентлі» і є частіше винуватцями аварій. Видання переконує, що головна мета подорожчання автоцивілки – це накопичення коштів до виборів. Адже усі великі страхові компанії належать провладним політикам. Наприклад, страхова група «ТАС» пов’язана із Сергієм Тігіпком. Заголовок публікації «Автоцивілка дорожчає через вибори».

Перевірки у столичних супермаркетах засвідчили, що продавці залежаного товару обдурюють і обважують кожного третього покупця. Як інформує газета «Факти», співробітники Київського управління захисту прав споживачів під час останніх перевірок виявили, що найчастіше покупцям продають прострочені продукти харчування, переклеюючи цінники з вищою ціною і новим терміном придатності.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG