Доступність посилання

ТОП новини

Чорногорія приєднається до «Південного потоку» – «Газпром»


Чорногорія приєднається до проекту «Південний потік». Про це повідомляє прес-служба російського «Газпрому», коментуючи підсумки переговорів керівництва російської компанії з керівництвом уряду Чорногорії.

«Сторони обговорили технічні можливості і перспективи приєднання Чорногорії до проекту «Південний потік», про інтерес щодо участі в якому вона заявила наприкінці минулого року. Ухвалено рішення розробити техніко-економічне обґрунтування будівництва газопроводу-відводу до Чорногорії в рамках проекту «Південний потік»», – йдеться в повідомленні.

У «Газпромі» нагадують, що для реалізації сухопутної частини проекту «Південний потік» вже підписано міжурядові угоди з Болгарією, Сербією, Угорщиною, Грецією, Словенією, Хорватією і Австрією.

«Південний потік» – це проект системи газопроводів, що має пройти дном Чорного моря з Новоросійська в болгарський порт Варну і далі через Балканський півострів в Італію й Австрію.

У грудні минулого року російський прем’єр Володимир Путін доручив «Газпрому» прискорити початок реалізації «Південного потоку» і розпочати його будівництво вже у 2012 році.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG