Доступність посилання

ТОП новини

Син Януковича хоче пояснень про закриття EX.UA


Народний депутат Віктор Янукович, син Президента Віктора Януковича, направив депутатський запит на ім’я міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з метою з’ясувати, на яких підставах було заблоковано інтернет-ресурс EX.UA, повідомила сьогодні прес-служба депутата.

«Конфлікт між правовласниками і користувачами сьогодні досяг піку в усьому світі. Але, якщо Україна хоче задавати темп розвитку IT-галузі, боротися потрібно з причиною, а не з наслідками. Не можна вирішити «цифрову» проблему «аналоговими» методами», – цитує депутата його прес-служба.

За його словами, криза з ресурсом EX.UA загострила глобальну проблему, яку не можна відкладати «на завтра».

«В Україні є великий об’єктивний попит на користування безкоштовним контентом. Той самий EX.UA відвідувала за день величезна кількість користувачів. Блокування порталу лише збільшить трафік на інших аналогічних ресурсах і не вирішить суті проблеми. Сьогодні треба сідати за стіл переговорів і спільно створити таку модель роботи в мережі, яка влаштує всіх учасників ринку: користувачів, правовласників і державу», – наголошує Віктор Янукович-молодший.

31 січня міліція припинила діяльність файлообмінного ресурсу ЕХ.UA за звинуваченням у порушенні прав інтелектуальної власності.
XS
SM
MD
LG