Доступність посилання

ТОП новини

У Єгипті протести тривають четвертий день поспіль


У столиці Єгипту Каїрі в неділю четвертий день поспіль тривають протести проти влади військових, спричинені бездіяльністю, як вважають демонстранти, влади під час побоїща на футболі в середу, в якому загинули 74 людини.

Сотні бійців загонів спецпризначення поліції блокували вулиці, що ведуть до будівлі Міністерства внутрішніх справ, яка була метою демонстрантів попередніми днями. Підступи до будівлі перегороджують бетонними блоками. Демонстранти закидають поліцію камінням і саморобними запалювальними бомбами, поліція відповідає подразливим газом.

За повідомленнями, за ці дні протестів у Каїрі і в місті Суеці загинули вже не менш як 12 людей.

Протести, одні з найкривавіших за останній час після скинення президента Хосні Мубарака рік тому і приходу до влади військових, нині спрямовані проти неефективності правоохоронних структур і проти військової влади взагалі. Демонстранти звинувачують владу не лише в бездіяльності під час насильства між уболівальниками після футбольного матчу в місті Порт-Саїді, а й у використанні тих подій для затягування процесу передачі повноважень від військових цивільному урядові.
XS
SM
MD
LG