Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко заявляє, що постійно контактує з керівництвом «Батьківщини»


Лідер партії «Батьківщина», колишній прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що, попри ув’язнення, постійно контактує з керівництвом партії. Про це йдеться у листі Тимошенко до депутатів фракції, оприлюдненому на сайті колишнього прем’єра.

«Я, незважаючи на все, що зі мною відбувається, і далі постійно контактуватиму з вами. Я тримаю постійний зв’язок з Олександром Турчиновим, Сергієм Власенком, Андрієм Кожем’якіним, Іваном Кириленком та Григорієм Немирею», – йдеться у листі Юлії Тимошенко.

Колишній прем’єр також повідомила, що братиме участь в ухваленні всіх партійних рішень. «Я буду разом із вами ухвалювати рішення, працювати щодня та наближати перемогу», – пише вона.

«В Україні настав такий час, коли непохитність нашої команди, наша принциповість і відданість ідеям справедливості, за які ми боремося довгі роки, піддаються найважчим випробуванням, але я знаю, що ви витримаєте і зрештою повернете Україну в коло розвинутих європейських держав. І хоч зараз на вулиці люті морози, а в Україну прийшов справжній льодовиковий період авторитаризму, тільки від нас з вами залежить, чи прийде в Україну весна і чи переможе справедливість», – йдеться у листі лідера «Батьківщини».

Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією в 2009 році.

Із серпня 2011 року Юлія Тимошенко перебувала в Київському слідчому ізоляторі. 30 грудня її етапували до Качанівської колонії Харкова.
XS
SM
MD
LG