Доступність посилання

ТОП новини

Голову кримського парламенту «дратує» українська мова в діловодстві


Спікеру кримського парламенту Володимиру Константинову не до вподоби те, що останнім часом органи влади у Криму знову почали отримувати кореспонденцію з центральних органів влади українською мовою.

Про це він сказав після засідання, під час якого у парламенті Криму створили робочу групу з моніторингу функціонування у різних сферах російської мови та інших національних мов автономної республіки. Йдеться про дотримання статті 10 Конституції України і статей 10-14 Конституції Криму.

Як зазначив спікер, «дратує те, що багато міністрів починають звертатися українською мовою». «Ми ініціювали створення робочої групи, тому що знову пішло листування (українською мовою), ми знову почали відкочуватися назад. І відновлення цих прав буде для нас дуже важливим завданням», – цитує спікера агенція «Інтерфакс-Україна».

За його словами, на першому пленарному засіданні четвертої сесії кримського парламенту 22 лютого планується розглянути питання про звернення до Верховної Ради про підтримку законопроекту «Про основи державної мовної політики», внесеного народними депутатами з Партії регіонів Сергієм Ківаловим і Вадимом Колесніченком. «Поки кіно в Сімферополі ми не дивитимемося російською мовою, нічого доброго не буде», – заявив Константинов.
XS
SM
MD
LG