Доступність посилання

ТОП новини

Гірники, постраждалі від вибуху на шахті «Північна», – у тяжкому стані


Дев’ять гірників шахти «Північна», які постраждали 6 лютого від вибуху газоповітряної суміші, залишаються у Донецькому опіковому центрі Інституту невідкладної відновної хірургії імені Гусака у тяжкому і дуже тяжкому стані. Про це повідомили у прес-службі Профспілки працівників вугільної промисловості України з посиланням на керівника опікового центру інституту Еміля Фісталя.

За його словами, на сьогодні стан чотирьох шахтарів залишається дуже тяжким, стан п’яти гірників лікарі оцінюють як тяжкий. «Дякувати Богові, всі шахтарі живі – це найголовніше. Учора зробили операції двом гірникам. Вони минули успішно», – сказав Фісталь.

За даними профспілки, у постраждалих діагностовано опіки тіла від 60 до 90%, ускладнені баротравмами, отруєнням чадним газом і продуктами горіння, опіками верхніх дихальних шляхів.

У повідомленні йдеться про те, що у середу, 8 лютого, ще п’ятьом працівникам шахти «Північна» зроблять операції. «Лікарі сподіваються на успішний результат», – зазначається у повідомленні.

6 лютого під час проведенні вибухових робіт у шахті «Північна» держпідприємства «Дзержинськвугілля» стався вибух газоповітряної суміші. Постраждали 10 гірників, з яких один помер під час транспортування до лікарні, 9 гірників із опіками різного ступеня тяжкості шпиталізували. Усього на шахті на момент аварії працювали 136 осіб.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG