Доступність посилання

ТОП новини

Півмільйона українців можуть втратити свої заощадження (огляд преси)


Київ – Газета «Сегодня» розповідає про 10 основних нововведень у новому Кримінально-процесуальному кодексі. Зокрема, скасовується додаткове розслідування, зрівнюються права звинувачення і захисту. Впроваджуються домашній арешт і суд присяжних. Що ж до недоліків, то на думку експертів видання, через слабких слідчих можуть виправдовувати винних.

А ось експерт «Газети по-українськи» до хиб зараховує надання прокурорам право контролю за слідством. Вони, зокрема, можуть давати слідчим письмові вказівки, а ті, якщо не виконуватимуть, мають нести кримінальну відповідальність.

Нині манія заможних людей скуповувати все, щоб комусь іншому це не дісталося, подекуди виходить за рамки здорового глузду, стверджує газета «Голос України». Зокрема, на Миколаївщині мешканець Кіровоградщини закупив ракетні шахти. А це, як інформує видання, цілий комплекс підземних вертикальних циліндричних залізобетонних конструкцій, що залишилися після колишніх шахтно-пускових установок для ракет. Про те, як до цього ставиться прокуратура Миколаївщини, йдеться в статті «Афера з «нічийними» ракетними шахтами».

Держкомісія з регулювання фінансових послуг підготувала законопроект, який повинен зробити роботу кредитних спілок прозорою і безпечною для вкладників. Документ чітко регламентує правила гри на цьому ринку, забороняє «кумівство», обмежує максимальні терміни кредитів. Але, на думку експертів «Ізвєстій» в Україні», українські кредитори не готові працювати цивілізовано. Ухвалення, здавалося б, необхідного закону в нинішніх реаліях загрожує миттєвим банкрутством кожній другій такій фінустанові. Докладніше йдеться в матеріалі «Хто заплатить двічі, або Півмільйона українців можуть втратити свої заощадження».

За старих часів 10 лютого люди відзначали іменини домового, який, за повір’ями, втілює душі предків і є покровителем сім'ї. Саме цього числа, опівночі, він ніби полюбляє частуватись залишеними заздалегідь господарями солодощами або кашею. І, якщо він їх не знайде, варто очікувати в домі дрібних капостей. Більше про давні вірування розповідає газета «Факти» у рубриці «Хочете вірте…»
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG