Доступність посилання

ТОП новини

Рекордні морози залишають Україну


Жінка дивиться через заморожене вікно у маршрутці в Києві, 13 лютого 2012 року температура повітря мінус 19 градусів
Рекордні морози, що забрали понад сто життів, залишають територію України, і, за прогнозами синоптиків, температура повітря повернеться до звичайних для лютого показників протягом найближчих кількох днів, сказав голова українського Гідрометеоцентру Микола Кульбіда.

Морози до 30 градусів і нижче прийшли в Україну наприкінці січня. Друга хвиля холоду домінувала на більшій частині України протягом останніх п’яти днів.

«Україна вже пройшла найхолодніші дні цієї зими, і повернення подібних холодів вже не буде», – сказав Кульбіда.

За оцінками Гідрометцентру, температура повітря з 14 лютого підвищиться до мінус 14 вночі і мінус 6 вдень з нинішніх 18–22 градусів морозу. З 15 по 17 лютого денна температура складе мінус 3 – мінус 7, нічна – 11 градусів морозу.

«В Україну йде циклон iз Балкан, який витiснить холодне арктичне повiтря. Циклонний вихор просувається в пiвнiчно-схiдному напрямку. Вже сьогоднi пiд його вплив потрапили Одеська, Миколаївська, частково Кiровоградська та Херсонська областi. У найближчi два днi ми очiкуємо перемiщення циклону через пiвденний, центральний i схiдний регiони країни», – розповiв Микола Кульбiда на брифiнгу в понедiлок.

Синоптики кажуть, що не очікують раннього приходу весни, і це вбереже Україну від повеней. Рівень сніжного покрову в даний час перевищує норму лише на півночі України.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG