Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко погодилася, щоб у її обстеженні взяв участь один із українських медиків


Колишній прем’єр Юлія Тимошенко дала письмову згоду на те, щоб до її обстеження за участі іноземних лікарів долучився завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх захворювань Національного медичного університету імені Богомольця Василь Нетяженко. Про це повідомила перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моісеєнко, яка очолила комісію медиків, які прибули сьогодні до Харкова для обстеження Тимошенко.

Окрім того, як зазначила Моісеєнко, в обстеженні візьме участь лікар, який стежить за станом здоров’я Тимошенко у колонії.

Моісеєнко розповіла, що медичний огляд розпочався близько 16.30, оскільки впродовж кількох годин Юлію Тимошенко намагалися вмовити погодитися на залучення до обстеження когось із українських фахівців. Як зазначила представник МОЗ, Тимошенко виступила проти не конкретно когось із українських лікарів: вона наполягала на тому, щоб її обстеження загалом провели саме іноземні фахівці.

Перший заступник голови МОЗ також підтвердила інформацію про те, що українські митники не пропускали обладнання, яке, як очікувалося, використають у своїй роботі іноземні лікарі. Водночас, за словами Моісеєнко, наразі це обладнання вже на території Качанівської колонії Харкова.
XS
SM
MD
LG