Доступність посилання

ТОП новини

Українці люблять книжки про кохання


Львів – Чи часто цікавляться українці книжками про кохання? Що люблять читати про любов і чи задоволені вибором на книжковому ринку?

В «Українську книгарню» у Львові прийшов хлопець і розповів, що його дівчина планує тут сьогодні купити книжку. Але вона мріє про ще кілька книжок, які наразі не може собі дозволити. Закоханий молодий чоловік залишив гроші, описав свою кохану і пішов. Справді у книгарню прийшла дівчина, вибрала книгу і несподівано для себе отримала ще дві. Такий подарунок в оригінальний спосіб не залишив байдужими не лише молоду особу, але й працівників книгарні, розповіла цю історію директор «Української книгарні» у Львові Ольга Огризло.

«Дарують молоді люди книжки і це дуже приємно. Є попит на книжки про кохання. Ми пропонуємо лірику, є чудова мініатюрка «Чари ночі», вірші про кохання. Молодь купує ці книжки у День Святого Валентина. У нас книжки інтимної лірики і проза гарно продаються. Ми воліємо пропагувати шляхетність, аристократичність у почуттях, це є в літературі Маркеса, Мопассана», – зауважила Ольга Огризло.

Класики і поети кохання оспівують найкраще

Вибір літератури про кохання на книжкових полицях різноманітний. Серед класики і української поезії: лірика Івана Франка, Олександра Олеся, Богдана-Ігоря Антонича, Ліни Костенко, Павла Тичини, Дмитра Павличка, Івана Драча, Василя Герасим’юка, Надія Степули, Ігоря Калинця та чудова поезія інших українських поетів.

Чи цікавляться львів’яни книжками про кохання? Про це Радіо Свобода запитало безпосередньо у них.

– Ясна річ, що читаю. Як правильно кохати, як знайти кохання, відчути його. Чим небезпечна закоханість взагалі? Нерозділене кохання шкідливе.

– Книжка допомагає вилікуватись?

– Звісно, що так, особливо Біблія. Допомагають книжки, де описане справжнє і чисте кохання.

– Так не дуже цікавлюсь.

– Якраз у цей день шукаю щось романтичне на подарунок, але дуже мало таких книг. Є поезія. Людям цікаво читати те, що їх стосується, щось цікаве про життя, про нерозділене кохання, у книжці можна забутись, пережити емоції.
  • Зображення 16x9

    Галина Терещук

    В ефірі Радіо Свобода – з 2000 року. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Франка. Маю досвід роботи на телебаченні і в газеті.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG