Доступність посилання

ТОП новини

Дружина Іващенка просить Генпрокурора дозволити іноземним лікарям обстежити її чоловіка


Дружина колишнього виконувача обов’язків міністра оборони Валерія Іващенка Валентина просить Генерального прокурора Віктора Пшонку розглянути питання про надання дозволу іноземним лікарям, які оглядали колишнього прем’єра Юлію Тимошенко, провести обстеження стану здоров’я її чоловіка, який перебуває у СІЗО. Про це повідомив адвокат Іващенка Борис Нечипоренко.

«Валентина Іващенко сьогодні надіслала Генпрокурору лист, в якому просить надати дозвіл іноземній медичній комісії, яка оглядала Тимошенко, провести обстеження стану здоров’я її чоловіка, оскільки вони обоє мають схожі захворювання хребта, а також з огляду на той факт, що стан здоров’я Валерія Іващенка в СІЗО погіршується у зв’язку з відсутністю надання необхідного стаціонарного лікування», – зазначив Нечипоренко.

Іващенка обвинувачують у зловживанні службовим становищем. Його затримали у серпні 2010 року. Відтоді його утримують у СІЗО.

Напередодні в Україну прибули канадські й німецькі лікарі – для проведення обстеження стану здоров’я Юлії Тимошенко. Німецькі медики, як повідомили у Державній пенітенціарній службі, вже завершили огляд і повернулися у Німеччину.
XS
SM
MD
LG