У Донецькому опіковому центрі помер ще один, сьомий гірник, який постраждав від вибуху на шахті «Північна» державного підприємства «Дзержинськвугілля». Про це повідомили у профспілці працівників вугільної промисловості України з посиланням на завідувача відділу охорони праці, здоров’я і екології профспілки Олександра Погребняка.
За його словами, помер гірничий майстер 1972 року народження.
У прес-службі також повідомили, що в опіковому центрі залишаються ще три гірники, і медики роблять усе можливе для їхнього порятунку.
6 лютого при проведенні вибухових робіт у шахті «Північна» стався вибух газоповітряної суміші. Постраждали 10 шахтарів. Дорогою до лікарні один із них помер. Пізніше померло ще п’ятеро гірників.
За його словами, помер гірничий майстер 1972 року народження.
У прес-службі також повідомили, що в опіковому центрі залишаються ще три гірники, і медики роблять усе можливе для їхнього порятунку.
6 лютого при проведенні вибухових робіт у шахті «Північна» стався вибух газоповітряної суміші. Постраждали 10 шахтарів. Дорогою до лікарні один із них помер. Пізніше померло ще п’ятеро гірників.