Доступність посилання

ТОП новини

Київ заохочує Москву до подальшого тиску (огляд преси)


Чим загрожує молоді спілкування в інтернеті та коли Україні дозволять заробляти на торгівлі шкідливими викидами?
Київ – Міністр освіти Дмитро Табачник наполягає, що вишам потрібно повернути право самим оцінювати рівень знань абітурієнтів при вступі. За його словами, тестування не дало разючих результатів успішності студентів. Натомість громадські організації студентів занепокоєні, що повернення екзаменів у виші поверне і хабарі. Система тестування не бездоганна, однак вона звела до мінімуму корупцію при зарахуванні у виші, переконані студенти. Як інформує газета «Сегодня», доля тестування може вирішитися цієї п’ятниці, коли робоча група з розробки відповідного законопроекту відзвітує особисто Азарову.

Якби хтось захотів написати посібник на тему «Як не слід поводитися у відносинах із Росією», то прототипом для нього мала б стати Україна, стверджує «Газета по-українськи». Наївність, недалекоглядність, невміння прорахувати кроки Кремля та їхню природу – цього в українських керманичів хоч відбавляй. Що складніша ситуація в діалозі з Москвою, то більше дають знати про себе ці чесноти, переконує видання. Конкретніше йдеться в статті «Київ заохочує Москву до подальшого тиску».

В інтернеті українці поводяться більш відкрито, ніж у реальному житті. За даними соцопитувань, які публікує «Газета по-українськи», понад дві третини учасників спілкування через комп’ютер діляться персональною інформацією – від власного імені до контактних даних своїх родичів і друзів. Однак, як зауважує видання, небезпекою спілкування в інтернеті є те, що нинішня молодь втрачає здатність до аналітичного мислення. Вона думає короткими повідомленнями і сумішшю різних шматків текстів. Через це їй важко виокремити основне з величезного обсягу інформації і, найголовніше, вибудовувати з нього причинно-наслідкові зв’язки.

У березні спеціальна комісія ООН ухвалить рішення, яке поверне Україні можливість продавати невикористані парникові викиди в рамках Кіотського протоколу. Як повідомляють «Ізвєстія» в Україні», на останній зустрічі українських чиновників з представниками ООН в української делегації зросла впевненість, що країна знову почне заробляти на торгівлі шкідливими викидами. На цьому наголошує матеріал під назвою «Кіотський протокол».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG