Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2019, Київ 09:21

Ющенко готовий балотуватися у Раду за списком об’єднаної опозиції


Третій Президент України Віктор Ющенко не балотуватиметься в депутати Верховної Ради за мажоритарним округом, але готовий іти на вибори за списком об’єднаної опозиції. Про це він сказав в інтерв’ю виданню Weekly.ua.

«Я вирішив для себе, що йти за округом не можу, тому що це слабка позиція. Вона свідчила би про те, що я подбав про себе, знайшов округ, де пройду, й мене не цікавить, що буде з моєю політичною силою. Я для себе поставив питання інакше. Моя та інші політичні сили пройдуть процес консолідації та виступлять як єдина політична платформа. Я буду присутній у тому місці й у тій ролі, які будуть необхідні для цього політичного руху. Буде це перший номер у списку або сто перший, чи взагалі ніякій – я прийму будь-яку відповідь», – зазначив він.

У відповідь на запитання, чи балотуватиметься він на посаду Президента на наступних виборах, Віктор Ющенко заявив, що це – «нецікаве запитання». «Я не хочу на нього відповідати. Шановні, я молодий, проте вже побував на всіх головних посадах у цій країні. І якщо є можливість далі експлуатувати це ім’я для України, даю слово, я його експлуатуватиму», – додав Ющенко.

Він розповів, що нині найбільше часу приділяє проекту, який планує реалізувати в найближчі 10-15 років, – це створення Інституту президента Віктора Ющенка. Він формує раду цього інституту, шукає партнерів. «Як правило, це європейські, американські президенти, прем’єри, з якими мені випало працювати, які є моїми однодумцями. Наша мета – спонукати обидві частини суспільства, громадські організації до діалогу, до формування соборності української держави», – сказав Віктор Ющенко.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG