Доступність посилання

ТОП новини

Суд відмовив Тимошенко у збільшенні терміну ознайомлення з матеріалами справи ЄЕСУ


Апеляційний суд Харківської області не задовольнив апеляційну скаргу захисту колишнього прем’єра Юлії Тимошенко на постанову Київського районного суду Харкова про обмеження терміну ознайомлення з матеріалами справи щодо діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України». Відповідне рішення суд ухвалив сьогодні.

Таким чином, суд залишив у силі рішення Київського райсуду Харкова про обмеження 28 березня терміну ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

10 лютого Київський райсуд Харкова встановив остаточний термін ознайомлення Юлії Тимошенко з матеріалами справи щодо діяльності ЄЕСУ – 28 березня. Згідно з постановою, у разі, якщо обвинувачувана та її адвокати до цієї дати не ознайомляться з матеріалами справи, суд однаково вважатиме, що з матеріалами ознайомлено.

Раніше захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що у відведений судом термін нереально ознайомитися з такою великою кількістю матеріалів. За словами Власенка, матеріали справи налічують 71 том, обсяг кожного – близько 300 сторінок.
XS
SM
MD
LG