Доступність посилання

ТОП новини

ЄС: події в Україні ставлять під сумнів готовність Києва дотримуватися угоди про асоціацію


Останні політичні події в Україні ставлять під серйозний сумнів готовність української влади дотримуватися зобов’язань, закладених в угоді про асоціацію між ЄС і Україною, особливо в галузі верховенства права і дотримання політичного плюралізму, мовиться в поширеній у четвер спільній заяві комісара ЄС із розширення і Європейської політики сусідства Штефана Філе і голови комітету з закордонних справ Європейського парламенту Ельмара Брока.

Європейські політики відтак закликали владу України забезпечити, щоб широкі можливості, створювані угодою про асоціацію, були повністю використані і щоб було дотримано політичних умов, необхідних для безпроблемного підписання і ратифікації цієї угоди.

Як повідомила прес-служба Представництва Європейського Союзу в Україні, з цією заявою Штефан Філе і Ельмар Брок виступили в середу після своєї зустрічі в Страсбургу.

Вони нагадали, що широкосяжна угода про асоціацію, переговори про яку нещодавно завершилися, є результатом кількох років взаємних дискусій і передбачає спільну відданість тісним і тривалим відносинам, які ґрунтуються на спільних цінностях. Втілення цієї угоди стане рішучим кроком у поступі України до модернізації і розквіту, а також у поглибленні відносин між Євросоюзом і Україною.

Це вже не перше попередження з боку Європейського Союзу та діячів ЄС, що дії влади України щодо представників опозиції ставить під загрозу відносини країни з Євросоюзом.
XS
SM
MD
LG