Доступність посилання

ТОП новини

«Дорожній контроль» подасть апеляцію на ухвалу суду про блокування сайту


Адміністрація сайту «Дорожній контроль» має намір подати апеляцію на ухвалу Деснянського райсуду про блокування цього інтернет-порталу. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив керівник прес-служби сайту Єгор Воробйов.

«Ми продовжуємо судитися з паном Гетьманцевим, і будемо подавати апеляцію на те рішення, яке напередодні суд скасував, щоб не виникало прецеденту, що через якісь коментарі будь-який посадовець може взяти і закрити засіб масової інформації», – зазначив Воробйов.

За його словами, сайт продовжить роботу у звичному режимі. У відповідь на запитання, чи перегляне адміністрація сайту свою політику щодо коментарів, представник «Дорожнього контролю» заявив, що «забороняти людям казати те, що вони хочуть, ми не будемо».

«Ми лише зробимо деякі юридичні поправки з огляду на те, що вже сталося», – сказав він.

«Хотів би зазначити, що більшість висловлювань із ненормативною лексикою, які у нас є на сайті, надходять із IP-адрес департаменту ДАІ», – додав Єгор Воробйов.

Він також підтвердив намір «Дорожнього контролю» перевести хостинг до Німеччини, водночас поки, за словами Воробйова, сайт «на тому ж хостингу, на якому й був».

Напередодні Деснянський райсуд Києва скасував свою ж ухвалу про блокування сайту «Дорожній контроль».

14 лютого суд своїм рішенням тимчасово припинив роботу сайту у справі за позовом інспектора спецпідрозділу ДАІ МВС, відомого як «Кобра», Геннадія Гетьманцева до «Дорожнього контролю».
XS
SM
MD
LG