Доступність посилання

ТОП новини

Янукович змінив начальника Генерального штабу Збройних сил України


Президент України Віктор Янукович призначив генерал-лейтенанта Володимира Заману начальником Генерального штабу Збройних сил України – головнокомандувачем Збройних сил України. Іншим указом Янукович звільнив з цієї посади Григорія Педченка.

Також Президент здійснив перестановки у Міністерстві оборони. Зокрема, Олександра Олейника, який обіймав посаду заступника міністра оборони, призначено першим заступником. Володимир Можаровський, який обіймав посаду першого заступника міністра оборони, став заступником міністра оборони – керівником апарату. Дмитро Пляцук став заступником міністра.

Володимира Омельянчука звільнено з посади заступника міністра – керівника апарату, а Ігоря Кушніра – з посади заступника міністра оборони.

У п’ятницю Григорій Педченко заявив, що вирішив піти з Генштабу. Про своє рішення він доповів Віктору Януковичу. «При цьому жодних рапортів про відставку я не писав. Коли Президент розбереться у питанні й ухвалить рішення, можна буде говорити конкретніше», – наводить агентство УНІАН слова Григорія Педченка.

8 лютого Віктор Янукович змінив міністра оборони України – замість Михайла Єжеля був призначений Дмитро Саламатін.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG