Доступність посилання

ТОП новини

Власенко: захист Тимошенко не отримав повністю справи по ЄЕСУ


Захист колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко не отримував матеріалів кримінальної справи про діяльність корпорації «Єдині енергетичні системи України» в повному обсязі.

Про це на брифінгу перед Качанівською виправною колонією в Харкові, де відбуває покарання Тимоешкно, сказав захисник колишнього прем’єра, народний депутат Сергій Власенко.

«У нас з матеріалами справи дивна ситуація: слідчі СБУ жодного разу не принесли всі матеріали справи, тобто ми їх ще не бачили. Вони приносять вибірково якісь томи, незрозуміло, чому саме ці томи, незрозуміло, як вони їх обирають. Жодного разу ані Тимошенко, ані захист не бачили матеріалів справи в повному обсязі», – заявив Власенко.

Незважаючи на те, що керівництво слідчого відділу Управління СБУ в Харківській області неодноразово обіцяло надати Тимошенко копії матеріалів справи, ані захист, ані Тимошенко цих матеріалів не отримали», – сказав Власенко.

10 лютого Київський районний суд Харкова встановив остаточний термін ознайомлення Юлії Тимошенко з матеріалами справи щодо діяльності ЄЕСУ – 28 березня. Згідно з постановою суду, у разі, якщо обвинувачувана та її адвокати до 28 березня не ознайомляться з матеріалами справи, вони будуть вважатися такими, що ознайомилися з нею.
XS
SM
MD
LG