Доступність посилання

ТОП новини

У Москві не дозволили «Проводи політичної зими»


Влада столиці Росії відмовилася узгодити плановану на наступну неділю в центрі Москви акцію опозиції «Проводи політичної зими», повідомив сьогодні один із її організаторів.

Як сказав координатор руху «Лівий фронт» Сергій Удальцов, через це вирішили провести флеш-моб, який не потребує узгодження з владою. Учасники кампанії «За чесні вибори» збираються відтак зібратися на тій самій площі Революції, але без політичних гасел, і матимуть лише білі стрічки чи повітряні кульки й опудала «політичної зими» та візьмуть участь у святкуванні Масниці, сказав він.

Раніше цього ж дня в Москві планується ще одна опозиційна акція кампанії «За чесні вибори», «Біле кільце», учасники якої з символікою білого кольору мають створити людське кільце, взявшись за руки, на хіднику Садового кільця в центральній частині російської столиці.

Учора через кібератаку якийсь час був заблокований сайт організаторів «Білого кільця», на якому охочі могли зареєструватися для участі в акції.

Кампанія «За чесні вибори» виникла напередодні президентських виборів у Росії 4 березня і після виборів до нижньої палати парламенту, Державної думи, 4 грудня, які, на думку багатьох в опозиції, були сфальсифіковані на користь фактично владної партії «Єдина Росія». Символом цієї кампанії за чистоту і відкритість виборів став білий колір.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG