Доступність посилання

ТОП новини

Британія і Франція підтверджують загибель журналістів у Сирії


У Великій Британії і Франції висловили співчуття у зв’язку з загибеллю сьогодні вранці двох журналістів у Сирії під час обстрілу урядовими силами міста Хомса.

За повідомленнями, загинули кореспондент британської газети Sunday Times, американка Мері Колвін та французький фотограф Ремі Ошлік.

Також повідомляють, що ще кілька журналістів були поранені внаслідок влучання артилерійського снаряда в будинок імпровізованого прес-центру в районі Хомса Баба-Амр, який контролює опозиція й який останніми днями зазнає особливо жорстоких обстрілів.

За оприлюдненими сьогодні оцінками сирійських правозахисників, базованих у Лондоні, кількість жертв збройного придушення силовими структурами сирійської влади виступів опозиції, що розпочалися в Сирії в березні минулого року, перевищила 7 тисяч 600 людей, серед них понад 5 тисяч 500 цивільних, 400 колишніх військових, які перейшли на бік опозиції, і близько 1 тисячі 700 бійців урядових силових структур. Ці оцінки опозиції не підтверджені з незалежних джерел через суворі обмеження на журналістську діяльність, які запровадила влада Сирії.

За деякими іншими оцінками, кількість жертв принаймні перевищує 6 тисяч людей.
XS
SM
MD
LG