Доступність посилання

ТОП новини

Чісори у владі


Ляпас та порскання водою Дерека Чісори – це просто дитячі забавки у порівнянні з тим, що вже довелося пережити у політиці Віталію Кличку (чого лише Лесик Довгий вартий!) й тим паче – з тим, що ще на нього чекатиме у парламентських та президентських перегонах.

Бій з Чісорою, схоже, став для Кличка не лише справжнім випробуванням, а й тренуванням стійкості перед політичними боями без правил.

Ой, як згодяться уже найближчим часом Кличку-політику усі його найкращі якості – витривалість, сила, холодний розум і гаряча воля до перемоги. Лише битимуть не «по корпусу».

На 20-му році незалежності український політикум акумулював у собі силу силенну носіїв усіх біблейських гріхів. Щодня, один поперед одного, вони змагаються у брехні, ненаситній жадібності, блюзнірстві та марнославстві. Вони натхненно лижуть руки тим, хто «вищий» й корчать з себе царів перед тими, хто «нижчий».

А ще у «їхньому світі» зневажають жінок. «Их место в спальне, на кухне или на ферме». На молоденьких дивляться як на м’ясо, а старших – воліють взагалі не бачити. Особливо у політиці.

Анатолій Могильов, з усім набором чоловічих ознак, включаючи «брюлики на погонах» повів себе з Олександрою Кужель як Чісора з Кличком.

  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

XS
SM
MD
LG