Доступність посилання

ТОП новини

Власенко: Євгенія Тимошенко стала захисником матері у справі ЄЕСУ


Дочка колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія стала захисником мами у кримінальній справі щодо діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ), повідомив інший захисник Сергій Власенко, слова якого цитує сьогодні офіційний сайт Юлії Тимошенко.

При цьому, за його словами, Євгенії Тимошенко знову не дозволили відвідати матір у Качанівській виправній колонії, незважаючи на її статус захисника в обох справах.

Власенко стверджує, що дочку колишнього прем'єра понад дві години з незрозумілих причин не допускали до Юлії Тимошенко.

Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Юлію Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році. Вона відбуває термін у Качанівській колонії в Харкові.

Стосовно Юлії Тимошенко також було порушено кримінальну справу за діяльності корпорації ЄЕСУ, якою вона свого часу керувала.

За окремими епізодами цієї справи розслідування вже завершено. Розслідування за звинуваченням в організації ухилення від сплати понад 10 мільйонів гривень податків та замаху на розтрату чужого майна – коштів державного бюджету в сумі 405 з половиною мільйонів доларів тривають.
XS
SM
MD
LG