Доступність посилання

19 Січень 2018, Київ 18:07

Українські в’язниці посилюють режим безпеки


Цього року Державна пенітенціарна служба планує посилити режим безпеки у виправних закладах та слідчих ізоляторах, у яких перебувають за ґратами 150 тисяч осіб. Про це на останній колегії ДПС заявив голова пенітенціарної служби Олександр Лісіцков. За його словами, важливим елементом безпеки стануть навчання особового складу.

«Це щоденна копітка праця обласного рівня та безпосередньо установ. Є позитивні зрушення, – каже він. – У Вінниці пройшли навчання, під час яких спецпідрозділ пенітенціарної служби мав зупинити в’язнів, які намагаються втекти із заручником. Даю 99,9%, що в реальності такого не станеться, але ми маємо відповідні підрозділи, вони екіпіровані й навчені».

За минулий рік із українських виправних закладів не було жодної втечі, свідчить офіційна статистика. Випадок втечі в’язнів, подібний до того, який змоделювали у Вінниці, у Стрижавській виправній колонії, мав місце у цьому виправному закладі 15 років тому.

Цього року навчання з підтримання безпеки виправних закладів вже відбулися у колоніях Вінницької та Житомирської областей, де тримають третину засуджених за найтяжчі злочини в Україні.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG